Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie](Dla zaawansowanych codersów) Sprawdzanie czy gracz posiada premium.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

(Pytanie o programowanie pluginów pod bukkit, jeśli się nie znasz - wyjdź.)

Witam. Jest mi potrzebna odpowiedź na pytanie: Jak wykryć, czy gracz gra na kliencie premium. Wiem że się da - Miałem do czynienia z takimi pluginami. I nie chodzi mi o to:


https://minecraft.net/haspaid.jsp?user=nick

To sprawdza tylko nick, a mi chodzi o to, jak sprawdzić czy ktoś wchodzi na kliencie premium. Jeśli ktoś wie, to bardzo bym prosił o odpowiedź. Daje limit like`ów oczywiście :)

 

Pozdrawiam.

708121422388637873334.png

Opublikowano

narazie moge ci napisac tak:

Zle forum, tu nie ma zaawansownych ludzi z bukkia :D

 

Ale jeszcze cos posprawdzam i moze ci cos pomoge. (edytuje posta)

 

 

EDIT1: mozesz napisac po co ci to? wygodniej pomagac jak wiesz w czym :P

Po co chcesz sprawdzac czy ma premium czy pirata czy pirata na nicku premium?

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Chodzi mu pewnie o to

1 Podpatrzec Haslo w Konsoli Raz !

2 Sprawdzic czy ma premium Dwa !

3 Wpierdzielic sie mu na konto Premium Trzy

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Chodzi mu pewnie o to

1 Podpatrzec Haslo w Konsoli Raz !

2 Sprawdzic czy ma premium Dwa !

3 Wpierdzielic sie mu na konto Premium Trzy

a ciekawe jakim cudem podpatrzysz haslo do konta w konsoli....GZ... zalecam kupienie glowy.

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

@UP3 Chodzi mi o to, że potrzebuje tego do mojego projektu serwera RPG. Niegdyś serwer blowa miał taką opcję, jaką chcę stworzyć - dla premium dostęp odrazu, dla no-premium - Za małą opłatą. + Przydałby się plugin, który by nie dopuszczał graczy no-premium grających na nickach premium do serwera.

@UP2 - NIe :)

 

PS do UP3 - Napisałem też na innym forum. Jak tam znajdą odpowiedź, to napiszę jak :)

708121422388637873334.png

Opublikowano

Jest plugin, który sprawdzał IP, nick, id.

Trzeba było go podłączyć do MySql serwera, do mysql mc

I też chciałem to zrobić, ale projekt pluginu upadł :-/ I nie wiedziałem te mysql MC gdzie podłączyć . ;/ Zapomniałem nazwy pluginu . Ale na 100 % byś go nie pobrał, nlchyba tam nawet DL nie ma ...

Hej ;)

Szukam budowniczego na serwer PvP, pisz na skype: badi5661

Szukam sponsora na serwer PvP, pisz na skype: badi5661

Pozdrawiam :)

Opublikowano

hyym.

Mam pomysł ale nie wiem czy bd działał bo nie mam przy sobie pendriva :D a nie chce mi się pobierać tego syfu.

Zmień online-mode na true. I przy każdej (pierwszej) probie dołączenia sprawdzasz czy udało mu się połączyć. (teoretycznie wystarczy dać niski priorytet dla eventu i odczytać wynik) I jeśli uda mu się połączyć to znaczy ze jest to zwykły gracz premium.

Jak nie to oczywiście no-premium. wtedy tamta stronka sprawdzasz czy ma nick premium. jak tak to go wyjebujesz i odpowiednia wiadomością. A jak nie ma to robisz co tam chcesz... pozwalasz się zalogować czy wysyłasz wiadomość o nakazie kupna mc.

 

Ogólnie wydaje mi się ze wszystkie serwery posiadające taki kod maja po prostu edytowanego bukkia.

 

Nie daje nawet 1% ze to bd działało :P

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Nie będzie bo online-mode na false nie dopuści do zalogowania się gracza bez premium, nawet jeśli on będzie miał nick nie używany... Chyba że poprostu wystarczy zmienić setCancelled na false, ale w to szczerze wątpie.

708121422388637873334.png

Opublikowano

Nie będzie bo online-mode na false nie dopuści do zalogowania się gracza bez premium, nawet jeśli on będzie miał nick nie używany... Chyba że poprostu wystarczy zmienić setCancelled na false, ale w to szczerze wątpie.

Sa pluginy dopuszczajace no-premium na online=true wiec musi sie dac ten event ominac :P setCancelled/setResult lub cos podobnego. Sprawdz :P

edit:

a raczej sprawdz to:

event.allow();

 

 

Ale mi sie wydaje ze bez edytowanego bukkita to nic nie zdzialasz.

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...